Antalya lazer epilasyon da indirim fırsatları estetik dŁnyada

 

Bilgi ve Randevu için Kliniklerimizi Hemen Arayın :

Antalya 0242 316 3566
İzmir     0232 290 3646

Antalya lazer epilasyonda indirim fırsatları estetik dünyada

Konyaaltı, muratpaşa, kemer, alanya, kepez ilçelerinde şimdi %30 lara varanindiriml lazer epilasyon fiyatları sizleri bekliyor.


Ayak Üstü Lazer Epilasyon; özellikle bayanların ayak parmakları üzerinde oluşan tüylerin giderilmesi için çoğu bayanın tercih ettiği ayak üstü lazer epilasyonları son zamanlarda oldukça rağbet gören bir uygulamadır.
Gelişen modern dünyada artık insanların duymuş olduğu şikayetlerin kolay çözümleri bulunmaktadır.
Bunlardan biriside lazer epilasyondur. Her insanın istemediği tüyleri ve kılları bulunmaktadır eskiden bu kıllardan kurtulmak için oldukça zahmetli ve acı dolu çareler bulunur iken günümüzde oldukça modern cihazlar yardımı ile sorunlar atlatılmaktadır.
Bayanlar başta olmak üzere erkeklerinde ayak üst kısımlarındaki aşırı kıllarından kurtulması lazer epilasyonu sayesinde oldukça kolaylaşmıştır.
Zamanın çok değerli olduğu günümüz çağında insanlar işlerinden buldukları 15 dakika arada bile ayak üstü epilasyon seanslarını yaptırabilirler.

Lazer epilasyon aslına bakılırsa diğer epilasyon teknikleriyle karşılaştırıldığında oldukca avantajlı bir uygulama metodudur.Öncelikle zaman bakımından size çok faydalı olacaktır.Çünkü lazer epilasyon ile kısa sürede vücudun büyük bir kısmında epilasyon sağlanacağı için vakit kaybı yaşamayacaksınız.Üstüne bir de bu kılların tekrar gelme korkusunu da yaşamayacaksınız.

Lazer ya da laser, Selektif Foto-Termoliz (ışık ısısıyla seçici tahrip) olarak isimlendirilen bir çalışma prensibiyle haraket eder. Epilasyon yapılmak istenen bölgede cilt üzerine lazer atışı yapıldığında, ışık milisaniyeler içinde deriden emilmeksizin geçer ancak kıl kökü ve kıl gövdesi tarafından emilir ve kıl kökü içinde yüksek ısı oluşumunu sağlar.İşte böylece tüy köküne nüfuz eder ve kökü kurutarak birdaha tüy çıkmasını engellemiş olur.

Kadınlarda lazer epilasyon için en çok tercih edilen bölgeler; yüz (dudak üstü, çene, favori, boyun, kaş ortası ve kaş üstü), koltuk altı, göğüs çevresi, göbek, genital bölge, bikini bölgesi, kol ve bacaklar oluyor. Erkeklerde ise en çok tercih edilen bölgeler ise, yüz (elmacık kemiği, kaş ortası ve kaş üstü, kulak üstü.), boyun ve boyundaki batıklar, ense, sırt, göğüs ve kol bölgeleri.

Yüz bölgesi için lazerle epilasyon

Bütün yüz bölgesindeki uygulama ortalama 15 dakika sürmekte. Lazerin son derece hızlı bir epilasyon yöntemi olduğunu bu noktada vurgulamakta fayda var. Lazerde iğne olayı söz konusu olmadığı için acıma hissi de yok. Tabanca başlığını benzer bir cihaz bölgenin üstünde dolaştırılarak bölgeye taradığından lazer epilasyon uygulaması çok kısa sürelerde tamalmanabilmekte.

 

Antalya'da iyi bir kliniğe lazer epilasyon mu yaptırmak istiyorsunuz? Antalya lazer epilasyon 

Ameliyatsız yüz germe | Lazer Epilasyon |  Örümcek Ağı Estetiği | Lazer Epilasyon Fiyatları | Antalya Ameliyatsız Fıtık Tedavisi